Test Kidea

RIPO

Uzņēmums RIPO piedāvā plašu materiālu un produkcijas klāstu mājas un apkārtējās vides labiekārtošanai. Mūsu uzņēmums ir attīstījis savu mēbeļu un bīdāmo durvju ražošanu, pēc individuāla pasūtījuma tiek izgatavoti arī garāžu paceļamie vārti un alumīnija margas, kā arī aizsargžalūziju un pretinsektu sietu ražošana. RIPO lepojos, ka visa piedāvātā produkcija tiek ražota Latvijā

21

RIPO ir 21 gadu pieredze, piedāvājot tirgū mūsdienīga dizaina, ilgstoši funkcionālus un praktiskus produktus un materiālus. Kopš uzsākām savu darbību 1993.gadā, uzņēmuma mērķis ir attīstīt un pilnveidot piedāvājumu mājokļa labiekārtošanai, atbilstoši tirgus pieprasījumam, nozares attīstības tendencēm, kā arī sekojot līdzi novitātēm pasaules ražotāju piedāvātajā dizainā un tehniskajos risinājumos.

Vērtības

Kā īpašu RIPO vērtību uzskatām zīmi „Ražots Latvijā”, jo uzņēmumam ir mēbeļu un bīdāmo durvju ražotne un savukārt RIPO ir viena no vadošajām Latvijas kompānijām vārtu, aizsargžalūziju, pretinsektu sietu ražošanas un montāžas jomā.