Test Kidea

21

RIPO ir 21 gadu pieredze, piedāvājot tirgū mūsdienīga dizaina, ilgstoši funkcionālus un praktiskus produktus un materiālus. Kopš uzsākām savu darbību 1993.gadā, uzņēmuma mērķis ir attīstīt un pilnveidot piedāvājumu mājokļa labiekārtošanai, atbilstoši tirgus pieprasījumam, nozares attīstības tendencēm, kā arī sekojot līdzi novitātēm pasaules ražotāju piedāvātajā dizainā un tehniskajos risinājumos.

Pilnstikla margas

Pilnstikla margas ir moderna margu sistēma, kuru konstrukcijas pamatā ir masīva stikla paneļi kā pamata norobežojošie elementi. Stikla paneļus novieto pie pamatnes vai uz tās piestiprināmā masīvā U profilā, kas nodrošina visas konstrukcijas stabilitāti un izturību.

Fasādes žalūzijas

Salīdzinot ar iekštelpām paredzētām žalūzijām, fasādes žalūzijas nodrošina labāku aizsardzību no telpu uzkaršanas, efektīvi samazinot gaismas un saules staru siltuma efektu. Ārējo žalūziju galvenā priekšrocība ir termoregulācija un aizsardzības efekts.

Akcijas

Moderna, ar baltā akrila fasādi un virtuves leti Ripo virtuve par īpašu cenu.

Ripo ražots ietilpīgs sienas skapis ar bīdāmajām durvīm.

Ripo piedāvā vecākiem 1.septembra gaidīšanas laiku padarīt vēl patīkamāku iegādājoties Ripo ražoto bērnu mēbeļu sēriju ar -20% atlaidi. Akcijas spēkā no 15.08. - 30.09.