Baneris web 2015

Bīdāmās durvis

Bīdāmo durvju priekšrocība ir to ērtā lietošana, funkcionalitāte un telpas ekonomija. Šīs durvis ir pieejamas dažādos izmēros, kas ļauj tās izmantot jebkuras vietas plānojumā. Šāda veida sistēmas ir ļoti elastīgas savā konstruktīvajā uzbūvē un izmantošanas daudzveidībā.

Starpsienas un iekārtās durvis

Vieglu konstrukciju starpsienu risinājumi ir ātrs un efektīgs veids kā veidot racionālu telpas sadalījumu. RIPO ražotās starpsienas ir vienkārši uzstādīt un viegli pārvietot.

RIPO buklets

Bīdāmo durvju apdruka

Mūsdienīgu garderobi vai skapi lieliski papildina mākslinieciski interesants noformējums. Tādēļ RIPO piedāvā bīdāmo durvju paneļu apdruku uz stikla. Jūs varat veidot pašu izvēlētu dizainu, saskaņojot to ar telpas kopējo interjeru Apdrukas attēls vienlaikus kalpos kā aizsegs pret nejaušiem skrāpējumiem un citu veida durvju bojājumiem.

Veramās un salokāmās durvis

Veramo durvju pamatā ir alumīnija rāmis, tāpēc tās ir paredzētas uzstādīšanai galvenokārt dažādos mēbeļu korpusos vai arī īpaši sagatavotās nišās. 

Salokāmās durvis ir alternatīvs risinājums bīdāmajām durvīm. Šādas durvju sistēmas konstrukcijā ir iekārto un veramo durvju apvienojums, kas papildus nodrošina telpas ekonomiju un funkcionalitāti.

Aizvērt

Bīdāmās durvis