Baneris web 2015

Lampu statīvi 

RIPO interjera produkcijas kolekcijā var atrast dažādas formas lampu statīvus, kā arī piemeklēt tiem atbilstošus kupolus. Piedāvājam iespēju variēt un kombinēt pēc saviem ieskatiem, veidojot unikālus dizaina gaismas elementus Jūsu telpai. Tādejādi ar minimāliem un vienkāršiem līdzekļiem panākt atbilstošu noskaņu.

Lampu kupoli

Lampas statīva spožais metāla spīdums kopā ar kupola dabīgajām faktūrām rada telpā neierastu, bet patīkamu atmosfēru.
Iegādājoties kupolus RIPO salonos, ir iespēja tos kombinēt ar dažādiem statīviem gan galda, gan grīdas, gan sienas lampām. 

Dekoratīvie trauki

Paplašinot RIPO preču klāstu, piedāvājam skaistas, mūsdienīgas un modernas mājlietas katrai gaumei. Tās darinātas no pulēta vai neapstrādāta niķeļa, pulēta alumīnija, stikla kombinācijā ar sizalu vai ādu. Dekoratīvās vāzes, trauki, bļodas – šie modernie un elegantie dekoratīvie priekšmeti pieejami lielā izvēlē RIPO interjera salonos.

Svečturi

Svečturu gaismas spēles atdzīvina mājokļa atmosfēru, radot patīkamu, mierpilnu labsajūtu. Tāpēc svečturi vēl aizvien ir mūsdienīgi un dekoratīvi mājas aksesuāri, kas dizainā spēj pārsteigt ar līniju un faktūru kombinācijām, veidojot aizraujošu saikni starp vēsturiskiem stiliem un laiku.

Griestu lampas un lustras

RIPO interjera elementu kolekcija plašā izvēlē piedāvā daudzveidīgu lampu dizainu klāstu patīkamas atmosfēras radīšanai Jūsu mājoklī. 

Kontakti

tālr.:  67 509 780

mob.: 26 417 346

e-pasts: evija.dikaua@ripo.lv

Jautājiet mums

Aizvērt

Lampas un Trauki