Baneris web 2015

KIDEA mēbeles bērniem un jauniešiem

Individuāla dizaina mēbeļu sērija jauniešiem ar oriģinālu izskatu un plašām variāciju iespējām. Mēbeļu dizaina autors ir Latvijas dizaineris Ervīns Pastors. Krāsainas fasādes ar noapaļotiem, mēbeļu stūriem veidos mūsdienīga interjera individualitāti, padarot īpašu jebkuru bērnistabu.

Mēbeles

Tās nodrošina katra pasūtītāja, klienta un partnera prasības un vajadzības ar drošu, ekoloģiski tīru un augsti kvalitatīvu produkciju no savas ražotnes, ievērojot individuālu un elastīgu pieeju katram klientam.

RIPO buklets

UNO

UNO ir mēbeļu sistēma, kas ir paredzēta viesistabām, garderobēm un priekšnamiem. Sistēma ir pieejama modes tendenču jaunajā krāsā-tumšā bronza. 

FLUA skapis

Jauna skapju kolekcija „Flua” ar  brīvi stāvošiem skapjiem, kas ir savstarpēji saskaņoti ar plašām bīdāmām durvīm. „Flua” skapju dažādie durvju pildījumi un horizontālie dalījumi akcentēs Jūsu mājas interjeri un būs harmonisks tā papildinājums. Integrētie rullīšu mehānismi ar amortizāciju nodrošina skapja durvju klusu aizvēršanu.

Kumodes

Mēbeļu produkcijas klāstā ir klasiska izskata un konstrukcijas kumodes. Kumodēm ir dažādas iespējas ar atšķirīgu atvilktņu skaitu un durtiņām. Tās var pasūtīt arī dažādos platumos. Kumodes iespējams kombinēt ar atšķirīgas krāsas fasādēm, kas piešķirs izteiksmīgu vizuālu akcentu.

Aizvērt

Mēbeles