Baneris web 2015

Eijffinger

Pateicoties ciešajai abu kompāniju sadarbībai, RIPO mēbeļu un interjera salonos ir plaši pārstāvētas Eijffinger tapešu un audumu kolekcijas. Holandiešu kompānija Eijffinger ir plaša spektra aizkaru auduma un tapešu piegādātāji visā pasaulē.

Designers Guild

Šī tapešu kolekcija ir Anglijas dizaina un interjera kompānija, kas pārstāvēta tādās pasaules pilsētās kā Parīze, Milāna, Tokija, Ņujorka un Sidneja. 

Harlequin

Harlequin ir tapešu ražotājs ar senu vēsturi no Anglijas. Šīs tapešu kolekcijas ir iecienītas starp arhitektiem un dizaineriem kas izceļas ar savu izcilo kvalitāti un inovatīvajiem dizainiem. Tās ir atšķirīgas un daudzveidīgas savās kolekcijās.

Scion

Scion -  piedāvā progresīva dizaina tapetes par sapratīgu cenu, lai radītu ilglaicīgu un katra individualitāti atspoguļojošu interjeru.

Norwall

Šīs ir premier klases tapetes dzīvojamo sienu segumiem. Norwall tapešu kolekcijas aptver plašu stilu, dizainu un pieejamo krāsu klāstu, lai atbilstu katra vēlmēm un mūsdienīgā interjera tendencēm.

TAPETĒM NO KANĀDAS 50% ATLAIDE>>>

Galerie

Kolekcija ir ar rakstiem bagātas dažādu struktūru tapetes, kas papildinātas ar bordēm, tādējādi piedodot telpai amerikānisko mājīguma sajūtu.

Kontakti

tālr.:  67 509 780

mob.: 26 662 231

e-pasts: jolanta@ripo.lv

Jautājiet mums

Aizvērt

Tapetes