Baneris web 2015

Atvilktnes 

Virtuves skapji ļoti bieži tiek komplektēti ar dažāda veida atvilktnēm. Tās pamatā izmanto virtuves instrumentiem un piederumiem, dažādu lietu glabāšanai. Atvilktnēs arī ērti ir uzglabāt traukus, jo šodienas atvilktņu mehānismi ir tā konstruēti, lai būtu piemēroti lielu slodžu izturībai. Atvilktne var būt atšķirīgos izmēros un ar atšķirīgiem mehānismiem.

RIPO savās virtuvēs izmanto 2 veidu BLUM ražotās atvilktnes – Metabox un Tandembox plus.

Metabox ir universāla atvilktņu sistēma ar rullīšu vadotnēm un krāsotiem metāla sāniem. Tas ir labākais variants ekonomiskai atvilktņu sistēmai. Atvilktņu fasādes ir viegli montējamas, tām ir regulēšanas iespējas. Atvilktnēm ir liela sānu stabilitāte. Pie ilgstošām lielām slodzēm Metabox nodrošina atvilktņu stabilitāti un vienmērīgu atvilktnes darbību.

Tandembox plus ir pilnībā izbīdāma atvilktņu sistēma ar ļoti vienmērīgām gaitas īpašībām jebkādās slodzēs. Atvilktnes ir pieejamas dažādos augstumos, augstajām atvilktnēm ir līdz 2 reliņiem. Atvilktnes ir pilnā izvilkuma, ar pašievelkošajiem mehānismiem. Atvēršanai var izmantot plašu rokturu klāstu, vai izmantot bez rokturu atvēršanas sistēmu tip-on (ar atspiešanu). Lietu sakārtošanai atvilktnē un labākai pārredzamībai var izmantot atvilktņu organizatorus. Ir iespējams izveidot iekšējās atvilktnes (atvilktne atvilktnē).