Baneris web 2015

SIENAS PANEĻI

Sienas daļa starp grīdas un sienas skapjiem ir pakļauta nemitīgai iedarbībai – apkārt notiek ēdiena gatavošana, tiek apstrādāta pārtika un mazgāti trauki. Visu šo darbību rezultātā siena nosmērējas, tā ir pakļauta dažādu temperatūru iedarbībai. Lai aizsargātu sienu, to visbiežāk noklāj ar dažādām keramikas sienas flīzēm. Tā viņa tiek maksimāli pasargāta no jebkādu apstākļu iedarbības un to ir viegli tīrīt.

Kā alternatīvu sienas flīzēm var izmantot dažādu materiālu sienas paneļus. Līdzīgi kā sienas flīzēm, tiem arī ir gan dekoratīva, gan funkcionāla nozīme. Virtuves sienas paneļi padara virtuvi ērtāku lietošanai un vizuāli uzlabo tās izsktatu. Parasti sienas paneļi tiek piestiprināti ar speciāliem sienas stiprinājumiem pie sienas. Tie ir viegli kopjami un tīrāmi. Kā vienkāršākie sienas paneļi ir pieejami lamināta paneļi no mēbeļu materiāla klāsta. Tiem ir daudzveidīga koka imitācijas tekstūra, dažādi krāsu toņi. Lamināta sienas paneļi ir visekonomiskākais paneļu veids. Šie paneļi ir mitrumneizturīgi un tos nedrīkst novietot tiešā uguns tuvumā.

Rūdītā  stikla paneļi ir viens no praktiskākajiem virtuves sienas paneļu risinājumiem. Stikla paneļiem var izmatot dažādas dekoratīvas, krāsainas plēves vai stikla apdruku ar attēlu pēc Jūsu izvēles. Apdrukāti stikla paneļi vizuāli atsvaidzinās Jūsu virtuvi, kalpos kā interjera dizaina elements.

Stikla sienas paneļi ir karstumizturīgi, tos var novietot plīts virsmu tiešā tuvumā. Paneļi ir viegli kopjami. Tajos var iestrādāt vietas nepieciešamajām elektrības rozetēm.

Plastikāta sienas paneļi ir izgatavoti no HPL materiāla. Tie ir pieejami ar dažādām dekoratīvām tekstūrām un plašos toņos. Plastikāta paneļi ir mitrumizturīgi un karstumizturīgi. Tie ir viegli kopjami un tajos var viegli iestrādāt visas nepieciešamās elektrības rozetes.