Baneris web 2015

RIPO video sveiciens

Sveiciens no RIPO labā krasta kreisajam krastam. Un RIPO kreisā krasta atbildes video - kā ritms palīdz pilnveidot darba kvalitāti un labu garstāvokli. Ikdienā nesatiekot visus kolēģus šis ir labs veids kā nosūtīt kolektīvu sveicienu, jo mēs esam vienoti, lai vai kādi nebūtu mūsu ikdienas pienākumi mūs visus vieno mūzikas ritms, katra mūsu darbība ir pārdomāta ar noteiktu kustību un virzību.

 

Pateicības

RIPO straujā izaugsme ir devusi iespēju katru gadu atvēlēt līdzekļus dažādam sabiedrisko un sociālo aktivitāšu atbalstam. Mūsu uzņēmums regulāri palīdz dažādām organizācijām un sociāli maznodrošinātā grupām gan ar finansiālu atbalstu, gan dāvinot produkciju telpu labiekārtošanas projektiem.

Galerija

Izstādes

Organizācijas tēla veidošanai un savu jaunāko produktu prezentēšanai uzņēmums RIPO piedalījies vairākās izstādēs Latvijā - "Māja I", mēbeļu un interjera izstādē "Baltic Furniture", kā arī citās izstādēs Latvijā un ārpus tās. Kā sabiedriski aktīvs Latvijas ražotāju uzņēmums esam piedalījušies un organizējuši dažādus seminārus.

Publikācijas

Mūsu projekti

RIPO ir izveidojusies lieliska sadarbība ar seriāla producenti uz dažādiem projektiem. "UgunsGrēks" ir Latvijā veidots televīzijas seriāls, kas kopš 2009. gada, kur seriāla notikumi risinās kādā viesnīcā Latvijas mazpilsētā. Kā arī vēl viens interesants projekts ir RIPO dalība uz vesalu sezonu raidījumā "Mājokļa jautājums".

RIPO

Šobrīd RIPO ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem, un mūsu ražotā produkcija veido RIPO kā preču zīmolu, kas pēc individuāliem pasūtījumiem projektē un izgatavo plašu produkcijas klāstu mājokļa labiekārtošanai. RIPO preču piedāvājums piemērots ikvienam, kas vēl tikai ceļ vai jau iekārto savu māju, tāpēc pie mums atradīsiet visu, sākot ar būvmateriāliem, dekoratīvās apdares materiāliem līdz mēbelēm un interjeru.

Vērtības

Kā īpašu RIPO vērtību uzskatām zīmi „Ražots Latvijā”, jo uzņēmumam ir mēbeļu un bīdāmo durvju ražotne un savukārt RIPO ir viena no vadošajām Latvijas kompānijām vārtu, aizsargžalūziju, pretinsektu sietu ražošanas un montāžas jomā.

Vakances

Aizvērt

Par Mums