Baneris web 2015

Silto veidņu sistēma

AAB veidņu sistēma ir novatoriska sienu būves tehnoloģija, kuras pamatā ir ugunsdroša putu polistirola (PPS). Šo veidņu izmantošana ārsienu būvniecībā nodrošina vienkāršu un ātru celtniecības procesu siltumizolējošu sienu būvē.

Veidņu specifikācija 2016

Neopor veidņu sistēma 2016

Priekšrocības

AAB veidņu izmantošana ievērojami paātrinās būvdarbu procesu. Nepiepildītiem blokiem ir minimāls svars, kas būtiski atvieglo būvdarbu gaitu. Komunikāciju kanālus var vienkārši izgriezt ar nazi vai izzāģēt ar rokas zāģi.
Veidņi nesatur gāzveida vielas, hlorafluorakarbonātus vai formaldehīdus (CFC, HCFC) un rada veselīgu vidi alerģiskiem cilvēkiem

Būvniecības etapi

Tiek piedāvāti vienpadsmit vienkārši būvniecības posmi, kas palidzēs veikmsīgi sagatavot vietu un uzcelt vēlamo objektu.

Konstruktīvie mezglu risinājumi

AAB veidņi ideāli atbilst individuālo būvnieku, gan būvorganizāciju prasībām, jo tie ir visātrāk montējamie bloki, kas pat ziemas laikā ļauj realizēt iecerēto projektu. Kas var būt vienkāršāk par būvniecību, kurā veidņi tiek likti viens uz otra kā “Lego” klucīši! Pamati, pagrabi, baseini, piebūves, industriālās un dzīvojamās ēkas, to visu Jūs varat uzbūvēt izmantojot šos celtniecības veidņus.

Kontakti

mob.:  29 208 513

e-pasts: aab@ripo.lv

Jautājiet mums

Aizvērt

Celtniecības bloki