Baneris web 2015

Classic mēbeļu sērija

„Classic” mēbeļu kolekcija ir veidota ērtai un praktiskai lietošanai. Tā ir izstrādāta standartizētos izmēros ar dažādām izvietojuma iespējām. Detaļu savstarpējā kombinēšana nodrošina racionālu mēbeles konstrukcijas izveidošanu, un daudzveidīgais papildinošo elementu klāsts atvieglos ikdienas lietošanu, radot sakārtotu ikdienas vidi.

Legno mēbeļu sērija

Mēbeļu kolekcija „Legno” ir augstākās kvalitāte, kas piemērota gan viesistabām, gan garderobēm. Smagnējās mēbeļu detaļas piešķir bagātīgu vizuālo izskatu un veido apkārtējo vidi greznu un elegantu.

Verno skapju sistēmas

Brīvi stāvošu skapju sistēmas ar veramām durvīm. Skapju dizaina pamatprincipi un plašās konfigurācijas iespējas ļauj veidot gan askētiskus divdurvju skapjus, gan pārdomātas skapju sistēmas.

Unix plauktu sistēma

Plauktu sistēmas - atvērta tipa mēbeļu sērija ir moderns un ergonimisks risinājums mājoklī. 

FLUA skapis

Jauna skapju kolekcija „Flua” ar  brīvi stāvošiem skapjiem, kas ir savstarpēji saskaņoti ar plašām bīdāmām durvīm. „Flua” skapju dažādie durvju pildījumi un horizontālie dalījumi akcentēs Jūsu mājas interjeri un būs harmonisks tā papildinājums. Integrētie rullīšu mehānismi ar amortizāciju nodrošina skapja durvju klusu aizvēršanu.

Necos grozu sistēma

„Necos” grozu un plauktu sistēma ir vienkāršs un elegants risinājums Jūsu dzīves labiekārtošanai.

RIPO buklets

Aizvērt

Iebūvētie skapji